Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Forbes SILESIA

Jako StadlerMedia mamy przyjemność realizować projekt o nazwie „Forbes SILESIA”. We współpracy z wydawcą oraz redakcją magazynu Forbes, przygotowujemy dla naszych partnerów autorskie prezentacje wizerunkowe.

O tym, jak narodził się pomysł tego cyklu, jak go realizujemy oraz do kogo jest skierowany, możecie dowiedzieć się z poniższego materiału video. 🙂

Zapraszamy do obejrzenia i życzymy miłego odbioru.

Film prezentujący cykl „Forbes SILESIA”

Jako zespół StadlerMedia w ścisłej współpracy z redakcją oraz wydawcą Forbes Polska stworzyliśmy autorski cykl „Forbes SILESIA”.

Jako sekcja „Forbes SILESIA” ukazuje się regularnie, co miesiąc na łamach Magazynu Forbes w egzemplarzach dystrybuowanych na terenie Śląska.

Osobna okładka otwierająca przygotowywane przez nas strony ma podkreślać niezależność tematyczną sekcji przy jednoczesnym zachowaniu jakości i merytoryki, z jakiej znane są ogólnopolskie strony magazynu.

W ramach cyklu postanowiliśmy przedstawiać firmy oraz przedsiębiorców, którzy technologicznie, inwestycyjnie oraz ekologicznie rozwijają Śląsk i zmieniają postrzeganie tego regionu jako centrum przemysłu ciężkiego i górnictwa w Polsce. Nasze materiały realizujemy głównie w formie wywiadów, ponieważ wierzymy, że dzięki temu uzyskujemy najbardziej wiarygodny i prawdziwy przekaz. Bardzo często nasi rozmówcy podobnie jak my łączą swoją pracę i biznes ze swoimi pasjami.

Zapraszamy do obejrzenia przygotowanego przez nas materiału video dotyczącego idei powstania cyklu oraz zakresu współpracy.

Jeśli chcesz pokazać swój biznes, przedsiębiorstwo lub przekazać ważną treść innym – napisz na kontakt@stadlermedia.pl

chcesz dostawać powiadomienia o nowych wpisach?

Zapisz się do naszego newslettera!

Close Menu