Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Perełka Mokotowa

Zrealizowaliśmy publikację w Gazecie Wyborczej.

Naszym zleceniodawcą była firma deweloperska SABE Investments Sp. z o.o., która działa na warszawskim rynku mieszkaniowym od 1999 roku i posiada bogate doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji dużych przedsięwzięć deweloperskich.

Wspieraliśmy naszego klienta w działaniach informacyjnych i sprzedażowych ekskluzywnego apartamentowca w sercu Starego Mokotowa o nazwie Villa Classica.

Ponieważ oferta skierowana była głównie do inwestorów z samej Warszawy, jako nośnik informacji zarekomendowaliśmy klientowi Stołeczne strony Gazety Wyborczej.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu:

 MAŁE I ŁADNE – Perełka Mokotowa

            Wśród realizowanych w stolicy i kraju projektów inwestycyjnych, w tym mieszkaniowych, coraz częściej można spotkać ciekawe architektonicznie obiekty, które cieszą swoim stylem i wyglądem. Przyciągają wzrok przechodniów i okolicznych mieszkańców. Zdobią otoczenie i stanowią przedmiot zainteresowania znawców sztuki budowlanej. Nie zawsze są to zresztą obiekty o wielkiej kubaturze czy wysokości.

„Małe może też być piękne“ – jak brzmi znane powiedzenie.

            Do takich inwestycji można bez wątpienia zaliczyć oddany niedawno do użytku budynek zlokalizowany na Starym Mokotowie przy ulicy Merliniego 9. Noszący ciekawą nazwę Villa Classica obiekt, wybudowany został w miejscu dwóch parterowych „ruder“, których stan techniczny nie wróżył nic dobrego ich użytkownikom. Villa Classica została zaprojektowana przez pracownię KIPP Projekt mgr. inż. architekta Adriana Góreckiego jako kameralny budynek mieszkalny, z poszanowaniem i nawiązaniem do stylu znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie przedwojennych kamienic, wybitnych dzieł architektury modernistycznej autorstwa Bogdana Lacherta i Józefa Szanajcy.

            Villę Classica zrealizowaną przez renomowaną firmę budowlaną Budimex S.A. na zlecenie inwestora Sabe Investments można nazwać obiektem kameralnym, zwłaszcza w relacji do dużych inwestycji mieszkaniowych stolicy. Budynek liczy tylko 20 mieszkań o średniej powierzchni użytkowej ok. 100 m2 każde. Parter stanowią dwa duże lokale użytkowe po ok. 300 m2, na które inwestor poszukuje obecnie najemców pragnących zlokalizować swoją działalność w prestiżowym miejscu i obiekcie o wysokim standardzie wykończenia. Tym bardziej, że zarówno w samym projekcie jak i w trakcie jego realizacji inwestor w maksymalnym stopniu zadbał o potrzeby przyszłych użytkowników mieszkań i najemców lokali usługowych.

            – Poprzez współpracę z doświadczonym i renomowanym wykonawcą dajemy naszym klientom pewność solidnego wykonania obiektu i jego właściwego funkcjonowania w trakcie późniejszej eksploatacji  – mówi Anna Zych, z Zarządu Sabe Investments.

            Biorąc pod uwagę wszystkie walory inwestycji przy ulicy Merliniego, a przede wszystkim cechy międzywojennej architektury rejonu ulicy Puławskiej, nasuwające się do tego obiektu określenie „Perełka“ nie wydaje się przesadą ani nadużyciem.

Łukasz Bąk

chcesz dostawać powiadomienia o nowych wpisach?

Zapisz się do naszego newslettera!

Close Menu