Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Piękna i seksowna Plus Size

Rodzima marka odzieżowa Marconi Fashion, poszerzyła w ostatnim czasie swoją kolekcję o nowe, dedykowane wybranej grupie klientek, sukienki.

Dla Pań w rozmiarach nieco większych niż standardowe, firma przygotowała specjalną linię sukienek. Za naszym pośrednictwem chciała dotrzeć z tą innowacją do świadomości Polek. Zaprosiła do współpracy znaną modelkę Plus Size, zrealizowała profesjonalną sesję zdjęciową, której efekty zostały wykorzystane w naszej kampanii informacyjno-promocyjnej.

Zarekomendowaliśmy naszemu klientowi narzędzie content-marketingowe: Native in feed. Znakomicie sprawdza się ono do poruszenia ważnych treści lub przekazania porady internautom.

W omawianym przypadku, marka miała na celu podpowiedzieć Paniom Plus Size na jakie aspekty zwrócić uwagę przy wyborze sukienki, tak by uniknąć wpadki, czuć się piękną i seksowną a także mieć perfekcyjny look. Jak widać na poniższych przykładach przygotowaliśmy dla klienta szereg kreacji przekazujących te treści, kierując je do konkretnej grupy docelowej.

Internautki zainteresowane powyższymi treściami, klikały w banery i przenosiły się na specjalnie przygotowaną stronę internetową Marconi Fashion. Na niej, potencjalne klientki marki, otrzymywały szereg cennych porad dotyczących tego, w jaki sposób ukryć te miejsca mniej atrakcyjne a w jaki wyeksponować atuty swojej urody i kobiecości.

Panie Plus Size powinny zwrócić uwagę, na:

  1. Krótki rękaw: raczej omijaj sukienki bez rękawów! Staraj się ukryć górną część ręki. Postaw na sukienki z długim, lub krótkim rękawem.
  2. Odpowiedni dekolt: eksponuj biust, niezaprzeczalnym atutem pani w rozmiarze plus size jest atrakcyjny biust. Staraj się wybierać dekolt, który go podkreśli. Dobrym rozwiązaniem są dekolty typu koperta.
  3. Rozkloszowane sukienki: Jeśli chcesz wyszczuplić biodra i pupę, sukienka rozkloszowana to dobra opcja. Wiele wariantów tego fasonu powoduje ze ten typ sprawdza się u większości sylwetek.
  4. Sukienki maskujące brzuch: Jeśli chcesz pomniejszyć brzuch, wybieraj sukienki z baskiną.
  5. Marszczenia przy pasie: Przy sylwetce typu GRUSZKA , raczej unikaj sukienek z dużą ilością marszczeń przy pasie. Ten fason poszerza biodra!!

Przekazanie takich podpowiedzi potencjalnym klientkom, buduje wizerunek marki jako eksperta w dziedzinie odzieży Plus Size. A to znów wpływa na zwiększone zaufanie do oferowanych przez markę produktów. Jako uzupełnienie treści, Marconi Fashion pokazuje przykłady swoich sukienek, spełniających powyższe 5 kryteriów i w delikatny sposób zaprasza do swojego sklepu internetowego.

Efekty kampanii:

  • 270202 wyświetlenia banerów na wybranych serwisach portalach grupy Onet
  • 1541 potencjalnych klientek na stronie www.marconifashion.pl
  • zwiększenie świadomości i zaufania do marki

chcesz dostawać powiadomienia o nowych wpisach?

Zapisz się do naszego newslettera!

Close Menu